Ünlü Dizilerin Yılbaşı Kutlamaları

Azat Meriç
21 Aralık 2022

Yılbaşına kalabalıktan uzak ya da arkadaşlarınızla film&dizi gecesi yaparak geçirmek istiyorsanız, Metropol Digital olarak size  uygun bir listemiz var. En ünlü dizilerin şimdiye kadar hazırladıkları yılbaşı bölümlerini derledik. Yıllar süren diziler olmalarına rağmen birbirinden ilginç karakterleri bünyelerinde barındırmaları sebebiyle her yıl farklı bir heyecanı bize yaşatan dizilerden bazı örnekleri şu şekilde:

FRIENDS

Bölüm: The One with the Routine

Friends’in 6. sezon 10. bölümü ‘’Rutin Olan’’ adlı yılbaşı bölümünde, Dick Clark’ın Yılbaşı partisine katılan Monica ve Ross yıllar önceki dans figürlerini sergilerler. Partidekilerin dans figürlerine mi yoksa eğlendiklerinden mi güldükleri belli değildir. Öte yandan Joey, Janine’e karşı hislerini belli edecektir fakat Janine’i elde etmesi kolay değildir. Özellikle dans figürlerini izlemek için bile bu bölümü izleyebilirsiniz.

THE OFFICE

Bölüm: Classy Christmas 1-2

The Office yeni yıl bölümlerinde hiçbir zaman sizi hayal kırıklığına uğratmaz çünkü o kadar farklı karakterler var ki, mutlaka her bölümde keyfinizi yerine getirecek bir hikaye bulunur. 7. seoznun 11. ve 12. bölümleri olan bu iki bölümde Dwight ve Jim’in kartopu savaşını, Michael’ın özel birisi için yaşadığı heyecanı ve ofistekilerin birbirlerine ne kadar destek olduklarını göreceksiniz. Bu yılbaşında Dwight’a biraz dikkat etmelisiniz, özellikle de yaşadığınız bölgede kar yağıyorsa daha fazla dikkat etmelisiniz.

HOW I MET YOUR MOTHER

Bölüm: The Limo

Ted, Barney, Lily, Marshall ve Robin’le New York sokaklarını dolaşmak kadar keyifli ne olabilir! Hem de yılbaşı gecesinde! Limuzinde geçen bu bölümde onların dışında birkaç kişi daha ekibe katılıyor ve çeşitli maceralar yaşıyorlar. Bu yılbaşını evimizde geçiriyor olabiliriz ama bu New York’un en eğlenceli ekibiyle limuzin içinde dolaşamayacağımız anlamına gelmez! Birbirinden eğlenceli karakterlerin katılımıyla bu müthiş bölüm izlenmeyi hakediyor.

MODERN FAMILY

Bölüm: New Year’s Eve

Jay ailesine unutulmaz bir yılbaşı yaşatmak niyetindedir bu yüzden Gloria, Claire, Phil, Cam ve Mitchell’i Palm Springs’deki önceden devamlı gittiği bir otele davet eder. Ancak maalesef Jay’in gençliğinden hatırladığı otel şimdiki halinden çok daha güzeldir. Dunphy’ler kötü otelde gizli bir termal kaynak bulup bir şekilde iyi vakit geçirmeye çalışacak, Cam ve Mitchell otel barında vakit geçirecek ve Gloria uyuya kalacaktır. Jay hayal ettiğinin tersine tek başına yalnız otel müşterileriyle poker oynamak zorunda kalacaktır. Los Angeles’da ise Alex ve Haley Luke, Manny ve Lily’e bakıcılık yapmak zorunda bırakılacaktır.

30 ROCK

Bölüm: Klaus and Greta

James Franco, Tina Fey ve Julianne Moore’un ortak yanı ne olabilir? Hepsinin 30 Rock yılbaşı bölümünde buluşması tabii ki. Yılbaşı sabahı utandığında alkollü bir şekilde gece lisedeki aşkının telesekreterine utanç verici bir mesaj bıraktığını farkeden Jack Kenneth ile beraber duruma çare aramaya çalışır. Liz Lemon kuzeninin gay olduğunu ailesine söylediği için zor durumda kalır ve Jenna James Franco’ya bir yastıkla ilişki içerisinde olmadığını kanıtlaması için onunla sevgiliymiş gibi yaparak yardım eder. Evet gerçekten bir yastık! Sürprizlerle dolu yılbaşı bölümü sizi ekrana kilitleyebilir…

THAT 70’S SHOW

Bölüm: That 70’s Finale

Ve muhteşem bir final bölümü! Dizinin geçtiği 70’lerin son günü olan bölümde grup, 1980’i karşılarken birbirlerinden ayrılmanın hüznüyle boğuşurlar. Kitty ve Red Florida’ya taşınıp taşınmamaları gerektiğine karar verirken, Jackie ve Fez aralarında bir ilişki olup olmadığını çözmeye çalışır. Hyde her zamanki haylazlıklarının peşindedir, Kelso yılbaşı için Chicago’dan dönmüştür ve Eric ve Donna da son bir öpücük için bir araya gelir.  Hüzün ve sevincin iç içe geçtiği unutulmaz yılbaşı bölümlerinden olan That 70’s Show finalini mutlaka izlemelisiniz.

70s Show Gif

Birbirinden eğlenceli dizilerin yılbaşı bölümleriyle, yılbaşını daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. İyi seyirler.

Paylaş

Benzer Yazılar

Kriz ve Afet Durumlarında Sosyal Medya Kullanımı ve Yönetimi

Kriz ve afet durumlarında sosyal medya kullanımı ve yönetimini sağlayabilmek, güvenli bir akış oluşturmak ve...

13 Mart 2023

Instagram CEO’sundan Fotoğraflar için Geri Dönüş Açıklaması: Eskisi Gibi Ön Plana Çıkacak

Özellikle geçen yıl Instagram, TikTok ile yarışabilmek için kendi vizyonundan çıkarak görsellerden çok Instagram videolarına...

25 Ocak 2023

Chat GPT-3 Yapay Zekanın Doruk Noktası

GPT-3, kapsamlı öğrenme yöntemleri kullanarak insanlarla benzer metinler yazabilen bir yapay zeka dil modelidir. GPT...

24 Ocak 2023

Beraber Çalıştığımız Markalar

Bi' merhaba deyin

E-posta gönderin veya iletişim formumuzu doldurun.
Size en kısa zamanda dönüş yapalım.

İletişim formu