Venn Tour 2021’de Bizimle

Gamze Şakrak
Editör
15 Ocak 2021

Metropol Digital, 2021 Dijital Pazarlama ve İletişim Stratejileri için Venn Tour ile anlaştı.

Metropol Digital olarak, Venn Tour’un ulusal çapta marka değerini arttırarak, raporlanabilir sonuçlarla etki yaratmayı ve markayı zirveye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Venn Tour Hakkında

Venn Tour Balkan DMC, Karadağ merkezli bir hedef yönetim şirketi olarak 2017 yılında kurulmuştur. Karadağ’da yol haritası yenilenmiş ilk elektrikli araçları TESLA araba filosunun sahipleri olan Venn Tour şirketi, “Seyahat, hayatınıza güç ve sevgi verir” mottosu ile hizmet kalitesi ve müşteri güvenliğini sağlayarak son derece yüksek standartlarla hizmet sunmaktadır.

Hedef yönetimi, dernek organizasyonu, teşvik seyahati, etkinlik yönetimi, konferans ve toplantı yönetimi, profesyonel konferans organizatörü (PCO) ve ayrıca potansiyel müşterilerine; Özel ilgi turları, grup boş zaman seyahati, kültür turları, transferler, konaklama, profesyonel lisanslı kılavuzlar gibi profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Hedef kitlelerinize uygun medya seçimleri, marka kimliğinizi yansıtan tasarımlar, kitlenize uygun kampanya içerikleri, kreatif fikirler ile ulusal çapta en yaratıcı ekibimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Paylaş

Benzer Yazılar

Kriz ve Afet Durumlarında Sosyal Medya Kullanımı ve Yönetimi

Kriz ve afet durumlarında sosyal medya kullanımı ve yönetimini sağlayabilmek, güvenli bir akış oluşturmak ve...

13 Mart 2023

Big Brother is Watching You; Hawthorne Etkisi

1930’ların sonlarında Western Elektrik Şirketi Chicago yakınlarındaki Hawthorne fabrikasında çalışan işçilerin üretkenlik düzeyini incelemek için...

23 Ocak 2023

Yapay Zeka Neler Yapai?

Conversion.ai, Jarvis isimli bir yapay zeka asistanı sayesinde kullanıcıların birkaç dakikada istedikleri metni yazmasına yardımcı...

26 Aralık 2022

Beraber Çalıştığımız Markalar

Bi' merhaba deyin

E-posta gönderin veya iletişim formumuzu doldurun.
Size en kısa zamanda dönüş yapalım.

İletişim formu